Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 8600gt-m van, miért fagy ki...

8600gt-m van, miért fagy ki játékok közben?

Figyelt kérdés

Gainward 8600gt silent.Eddig semmi gond nem volt, 1,5 éve megvan, nem volt se driverfrissítés, semmi, szimplán a win 7et tettem fel 1 másik partícióra. A játékok 1 kis idő után (5perc-1óra,változó). A kép színe elváltozik (rfactor,GTR2,GTRE, az aszfalt zöld lesz, a kocsi rózsaszín, és a hirdetőtáblákból semmit nem lehet látni, ilyen színesek)

Nagyon meg vagyok ijedve, mert szeretem ezt a karit, ti mit tanácsoltok?


2009. máj. 7. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Rendezz neki méltó temetést és nyugodjon békében.


Valószínűleg az elégtelen hűtése miatt lerohadt a ramja, vagy a GPU-ja - a BGA chipjei nem kapcsolódnak megfelelően és ezért hibázik üzemi hőmérsékleten.

2009. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak poros és túlmelegszik. Általában nem szokott elfüstölni mert valami hővédelem tuti van benne... Viszont takarítsd ki első körben, ha továbbra sem jó akkor valszeg kuka, de előtte szervíz...
2009. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kuka, inkább tisztísd ki a hűtőt, mert valszeg túlmelegszik.
2009. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Megmondom a tutit.. Nekem is 8600Gt-m van csak ASUS és ugyanúgy passzív hűtéssel!

A teendőid: Elmész egy info boltba, veszel egy 8 cm-es házventit ( ledes különböző színekben 1500 Ft, a sima sztem meg szinte ingyen van). Bemész a fürdőbe és fogsz 4 db fültisztító pálcikát. Azokat a venti 4 csavar menetébe beleteszed, ezáltal lesz 4 lába a ventinek. De úgy tedd őket, hogy ha rájuk állítod, akkor a venti felfelé fújja a levegőt. Most szépen tedd a kártyád alá a fentit és kösd be!

Az én kártyám a saját hűtésével 90 fok volt játék közben.

Most a tüzet rakok alatt sem megy 45 fok fölé!!!!!

Szóval sok sikert!


By eGo ^^

2009. dec. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!