Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » XBOX 360 megéri?

XBOX 360 megéri?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet gondolkodok rajta hogy be kellene szerezni egyet mert xbox-on legalább nincs olyan hogy valami nem fut elmert erősebb hardver kell meg stb és egyszer egyik haveromnál multiztam egyik cod-al asszem cod7-el és nagyon megtetszett. De van valami 3 ledes hiba elvileg valami túlmelegedés miatt tönkre megy valami de ez még az új xboxoknál is megvan?
2011. nov. 6. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem eri meg mert nem olyan jo a grafikajuk mint a gepen pl bf3
2011. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem megéri, és igen az új x-boxokon is van ez a hiba. viszont nagyon ritka, pár hónapja vettem egy slimet és nem bántam meg
2011. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jó de gépet majdnem évente újíthatom és szerintem xboxon se ronda...bevallom hogy pc-n sokkal szebb de nekem cod6 is laggol már low grafon bf meg esélytelen...és ez a ledes dolog bővebben mi is?
2011. nov. 6. 20:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez igaz de szamolj azzal hogy tobb 10 ezret elkoltesz (+ meg az xbox) jatekokra amibol mar egy jo gepet lehetne osszerakni
2011. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Ez igaz de szamolj azzal hogy tobb 10 ezret elkoltesz (+ meg az xbox) jatekokra amibol mar egy jo gepet lehetne osszerakni"

???

Egy xbox 45 ezer, egy használható pc 150 ezer.

Játékokat meg ugyanúgy meg kell venni mindkettőre, habár való igaz PC-re kicsit olcsóbbak, de ha okosan vásárolsz Xbox-ra is olcsón meg lehet szerezni bármit.

2011. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az nem igaz hogy egy "használható" pc 150 ezer.

1: Mi az hogy használható???? Egy 10000-es pc-t is lehet használni.

2: 120 ezerből olyan bika gépet lehet összehozni, hogy huhúúú.

2011. nov. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
amit majd 2 év múlva megint fejleszteni kell : )
2011. nov. 7. 17:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Aztakutyamindenit tényleg? 120 ezerből?

Az mennyivel is olcsóbb, mint a 45 ezres xbox?

És fogja 5-10 évig tökéletesen futtatni a legújabb játékokat, mint egy konzol?

Akkor miről is beszélünk?

2011. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam, hogy gépet vegyen, hanem azt, hogy nem 150e-ből lehet gamer gépet összerakni. Az igaz hogy játékra az xbox a jobb. Ez egyértelmű.
2011. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!