Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudom, hogy a monitor...

Honnan tudom, hogy a monitor vagy a gép romlott-e el?

Figyelt kérdés
Az eszközkezelő azt írja, hogy a monitor jól működik, pedig nem. Fura színekkel jelenít meg, van hogy egyáltalán nem látszik semmi, csak nagy kékség, vagy szürkeség, amikor felbontást váltok, ferde vonalak rezegnek, és volt már, hogy az egész kép totál szemcsés volt. És a legfurább, hogy amikor bekapcsolom a számítógépet, akkor kikapcsol a monitor bekapcsolt állapotát jelző led, és csak akkor kapcsol vissza, hogy sokáig nyomva tartom a bekapcsoló gombot, viszont akkor is rossz a kép, de ha meg kikapcsolom az egészet, és újra bekapcsolom, akkor meg jó lesz...
2011. nov. 6. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a monitort egy másik géppel, vagy a gépet egy másik monitorral és rögtön kiderül.
2011. nov. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
az is lehet hogy videókártyád megy tönkra
2011. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A legfurább, hogy gyakran a gép kapcsolja ki a monitort, és van, hogy be se tudom egy ideig kapcsolni, aztán meg kikapcsolni nem tudom, vagy villog a monitor lede...?
2011. nov. 7. 23:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Na kipróbáltam egy másik géppel, és azzal se működött, úgyhogy szépen vettem egy újat, és most már annak segítségével írok most is ide. :)
2011. nov. 9. 23:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!