Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akinél már romlott el LCD...

Akinél már romlott el LCD monitor tápegysége: kb. mennyiért javítják? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Egy 2 éves ViewSonic típusú 19" monitorról van szó,pár napja kezdte azzal,hogy amikor bekapcsoltam a számítógépet,a ledje ugyan átváltott narancssárgáról zöldre,de villogott,és a monitor nem adott képet.Ha kihúztam a 220-ból,majd visszadugtam,nagy nehezen bejött a kép.Mára viszont se kép,se hang,nem villog a led sem,és a kép is sötét.Közelről nagyon halk "szakaszos statikus zúgást" lehet hallani(mintha megszakításokkal kapná az áramot).Másik számítógéppel és másik elosztóról sem működik.Gyanítom,hogy a tápegységgel lehet a hiba.Aki már tapasztalt hasonlót,meg tudná mondani,hogy milyen árban javítják ("nagyvárosi áron",Debrecenben lakom)??Nagyon fontos és sürgős lenne,tudnom kellene,mire számítsak mielőtt elviszem szervizbe!!


Köszönöm előre is a segítséget!!


2010. okt. 2. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem ingyen volt átforrasztani a kondenzátorokat újakra. De ezek az alkatrészek így is kerültek nekem 200 forintba :D
2010. okt. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,de én "nőből vagyok",és nem értek túlzottan az elektronikához...:)Valaki más esetleg?
2010. okt. 2. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 5400 ft-ba került a javítás.

Budapesti vagyok.

2010. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen!!Idő közben hála az égnek megtaláltam a papírjait,és kiderült,hogy még garanciás,úgyhogy remélem ingyen megjavítják!De nagyon köszönöm a válaszodat!

2010. okt. 3. 12:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2010. okt. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!