Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy le a gépem?

Miért fagy le a gépem?

Figyelt kérdés
játék közben megáll a kép hang sincs és semmire se reagál(és újra kell indítanom)én túlmelegedésre gyanakszom de nem tudom lehet tévedek!Most lett újra telepítve(windows xp)
2011. nov. 4. 07:11
 1/3 anonim válasza:
A géped teljesítményétől, és a játék gépigényétől függ hogy befagy. Ha battlefield 3-al akarsz játszani egy elavult, és még ráadásul XP-s rendszeren ne csodálkozz hogyha fagy. Viszont ha vinnikéne neki ajátékot akkor vagy rossz a játék, vagy túlmelegedés, vagy még rengeteg oka lehet amit 2 sornyi szövegből és látatlanban nemlehet megmondani... :d
2011. nov. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A géped teljesítményétől, és a játék gépigényétől függ hogy befagy"

Ez mekkora baromság már??? Egy normálisan működő szgép nem fagyhat! Ez egy hardveres vagy szoftveres probléma.

Igen, nagy valószínűséggel túlmelegszik, mert a hűtés elégtelen lehet pl. a pórtól. A proci és vga hűtőit alaposan tisztítsd ki!

Ha mindig csak egy játéknál fagy akkor szoftveres a probléma, drivert kellene frissíteni, patch-et felrakni, újrarakni...

2011. nov. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szernintem ha bírja a géped akkor rakj rá windiws 7 et!! lehetőleg ultimate 64 bit vagy home premium 64 bit
2012. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!