Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen márkájú DVD DL-t...

Milyen márkájú DVD DL-t érdemes venni X-Box360-hoz?

Figyelt kérdés

1. Mindegy, hogy + vagy -?

2. Dupla rétegű lemezekkel az a tapasztalat, hogy megírni meg lehet, de van, hogy hiába írja meg az ember, egyes készülékek nem biztos, hogy rendesen visszaolvassák a megírt cuccokat. Így nagyobb körültekintéssel kell lemezt választani, mint egy CD-esetén.


2011. nov. 4. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
maxellt veszek nekem megfelel
2011. nov. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én verbát használok mindig, adok pár linket ahol olcsó (nem reklám, csak segítség)


[link] (elfogyott)

[link] (10es henger, nyomtatós)

[link] (darabos)


xboxhoz is használtam.

2011. nov. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget, bár csak egy darab kell, és nem nekem, én csak megírom, így marad a hazai bolt. :(
2011. nov. 4. 01:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos mégsem fog menni a dolog, mert azt írják a lemezbolt oldalán, hogy frissítsek fw-t, de a telepítő CD-n nincs Win7, mert 2005-ös a cucc, és a gyártó weboldalán is ehhez a meghajtóhoz csak XP-ig van fw. Kockáztatni meg egy drága DL-lemezzel nem célszerű.
2011. nov. 4. 01:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Boxos game megírásához + -os lemez kell!!!!!!!!!!!
2011. nov. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak kösz!
2011. nov. 4. 01:49
 7/8 anonim ***** válasza:

DVD+R DL lemez kell boxhoz. a - os nem jó. maxellt ajánlom, van kb 40 kiírt maxell játékom és semmi problémám nincs velük! olyan 135+postáért kapsz vaterán. [link]

de egy-egy darabot nem ajánlok. nagyon drága lesz úgy a postaköltség is. akkor inkább nézz be helyi info boltokba. nálunk is van a környéken maxell 300ért verbatim meg 500ért, de elég drága ha kapom ~175ért is maxellt.

2011. nov. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz a jó tanácsokat!
2011. nov. 12. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!