Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen márkájú ramot érdemes...

Milyen márkájú ramot érdemes venni?

Figyelt kérdés
Különleges igényeim nincsenek, csak nem tudom melyik ér valamit és melyik nem.
2011. jún. 11. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
kingmax gagyi, kingston vagy geil az ajánlott
2011. jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vagy

corsair

2011. jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

annyira gagyi nem lehet ha élettartam garanciás:

[link]

2011. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mitől gagyi tényleg, mire alapozod ezt?

A Kinston-tól kilépett mérnökök alapították, jó az a Kingston is...

2011. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kingmax egyaltalan nem gagyi.

Jo, nem csucskategorias, de megy egy i5 2500k melle is siman eleg.

Csak a nagyon komoly gepekhez kell inkabb Geil vagy Kingston, mert RAM-on annyira sok azert nem mulik

2011. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a kingmax is, ráadásul azzal van a legkevesebb kompatibilitási probléma. Ugyanúgy adnak egy olcsóbb kingmax-hoz is 5 év garanciát! A Kingmax vezette be a TinyBGA tokozást is mellyel csökkentette a hőtermelést (nem kell rájuk borda). Sok kingmax-szal találkoztam vagy használtam magam is a hosszú évek során és nincs velük semmi gond...valószínűleg különbséget nem fogsz tapasztalni az azonos képességű modulok között, max ha túl akarod őket hajtani. Mondjuk most Geil van a gépemben (DDR2), de már előre megvettem a leendő új deszkámhoz a DDR3 modulokat és nem mertem Geilt-t venni mert olvastam egy-két helyen, hogy nem akart rendesen működni egy AM3 deszkában...inkább Kingmaxot vettem, azzal szinte tuti nem lesz probléma...(AM3+ deszkára gyúrok). Történt egyszer olyan is velem, hogy vissza kellett vinnem a CSX ramokat Kingmaxra becseréltetni, mert nem akart működni vele a gép, csak ha kilőttem bios-ból a Cool'n'Quiet opciót...pff
2011. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem Hynix van, fél éve és 1x sem vol még vele baj.Olcsó, gyors. Voltak Samsung,Kingmax,Kingson ramjaim lényegében mind jó volt.A GEIL is jó, egyik ismerősömnek olyan van.

Corsair is jó csak drága. Amit nem ajánlok az az Elixir, az nem annyira adja...

2011. jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!