Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Árt a kikapcsolás nélküli...

Árt a kikapcsolás nélküli (több napos) üzem a számítógépnek, LCD monitornak?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy nincs agyonterhelve a proci meg ilyenek.
2011. okt. 22. 10:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Valóban tisztában vagyok a fogyasztással. Anno hozzáértőktől azt hallottam, hogy a ki és bekapcsolás stresszesebb a gépnek, mint a folyamatos működés. Vonatkozik ez a tévékre is. A jelenleg használt gépem több, mint két éves, de eddig csak egy integrált videó és egy hálókártya ment ki belőle. A monitorom legalább hatéves, ha nem több. Tényleg előbb avul el, minthogy kinyiffanna. Nem mellesleg mobil netem van (kényszerből, mert itt nincs kábel) és a letöltés bizony éjszaka is betart. Jut eszembe... pl. az utastájékoztató monitorok mikor pihennek?
2011. okt. 27. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Április közepén kapcsoltam be a laptopot azóta egy áramszünet szünetelette a működését(több ideig volt mint azt az akksi bírja) aztánmég most is megy.:D nincsen gond vele
2012. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nalunk meloban lcd monitorok vannak a gyarcsarnokban a falakon tajekoztato tablak helyett 2016 nyara ota kikapcs nelkul
2021. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez nyilván így van, de nálunk pl. a rendszergazda kizárólag márkás (drága) gépeket, pc alkatrészeket vesz, hogy kevesebb gondja legyen, érthető..

És nagy tételben, amikor min. 5 kpl. gépet vesz (monitorral) alkudni tud.

2021. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
samsung monitorok
2021. nov. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Látom, sokan aggódnak a mozgó alkatrészekért. A cooler valid, de olcsón cserélhető, cserébe legyen riasztás ha fail van mert anélkül gyorsan elfolyik az egész kóceráj. A HDD-t úgyis leállítja a gép ha éppen nem ír rá, index meg RAM létezik so folyamatosan nem kell olvasnia. Az hogy a bekapcsolás "stresszesebb", tudtommal a CRT-t érintette legutóbb.
aug. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!