Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a számítógépnek?

Mi lehet a baja a számítógépnek?

Figyelt kérdés

Mikor bekapcsolom a gépet akkor minden elindul de a monitoron nem jelenik meg semmijen kép(nem látom a biost)

Kipróbáltam a cmosresetet is de ezek után is ugyan ez a helyzet áll fenn.Esetleg kiégett volna a CPU?Az értelmes válaszadóknak megköszönném a segítséget...


2011. szept. 6. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
pl ved ki a ramot tedd vissza és kapcs be vagy a vga befustölt esetleg vagy az alaplap füstölt be esetleg ha a proci rossz be sem kapcsolna!
2011. szept. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A monitorod nem írja ki véletlenül azt, hogy: "NO SIGNAL INPUT"

ha igen próbáld meg az alábbiakat nekem bejött:

húzd ki a monitor adatkábelét és dugd vissza, ha nem történik változás akkor,

"B" terv vedd ki a videó kártyát és tedd vissza. Lehet hogy csak kontakt gond van.

Apropó a monitorod be van kapcsolva?

2011. szept. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bevan kapcsolva.és igen azt a no signat írta ki.a videókártyát kiszedtem és visszaraktam ugyan ez a helyzet volt.A problémát a RAMok másik slotba való rakása oldotta meg.
2011. szept. 6. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia ma 20:20- as vagyok.

Örülök. hogy megoldódott a gondod.

Azért azt írtam amit, mert a közelmúltban velem ezt játszotta el a gépem és a monitorom, ez utóbbi néha gondol egyet és magától kikapcsol miután gépet leállítom. Nem a megszokott "stend by" módon, hogy a gép indításakor indul a monitor is, teljesen leáramtalanít (néha ha csend van hallani lehet, egy ideje figyelem, egy halk kattanást amikor leold benne egy relé) és természetesem ebből adódóan bekapcsoláskor semmi nem jelenik meg rajta (míg újra be nem kapcsolom).

Azért kérdeztem, mert amikor az enyém ezt elkezdte még nem tudtam mi történt, ugyanis én nem szoktam kikapcsolni a monitort.

A kontrol ledje meg egy színváltó led lenne, ami kikapcsolt állapotban vörösen, "stend by" módban sárgán, üzem közben meg zölden kellene, hogy világítson, de egy jó ideje már, hogy csak egy színnel, narancssárgán világít amibe néha bevillan némi zöldes tónus ha be van kapcsolva a gép.

Igy aztán meg nem lehet állapítani, hogy éppen ki van kapcsolva vagy csak "sten by" üzemmódban van.

Ezért kérdeztem, hogy be van e kapcsolva a monitor és nem azért mert hülyének néztelek volna.

Ha esetleg így lett volna értelmezhető a kérdésem, elnézést kérek.

2011. szept. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Semmi gond.Előfordul az is h a nagy kapkodásban monitorcsere stb stb. közben ez pont kimarad.

Kössz a válaszokat.

2011. szept. 7. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!