Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet valami baja a számítógép...

Lehet valami baja a számítógépnek attól hogy úgy kapcsoltam be hogy a processzor nincs benne?

Figyelt kérdés

Kivettem a processzort hogy nyomjak rá egy kis pasztát, kiváncsi voltam mit csinál ha bekapcsolom. Nem történt semmi. Oké. Visszaraktam a procit.. Bekapcsolás után a monitoron nincs kép, a winyó sem dolgozik. Még a monitor ledje sem vált át zöldre, marad narancssárga. Mi lehet a baj?


alaplapom: Gygabyte GA-M61PME-S2P

proci: Athlon 60 x2 4000+

RAM: geil ultra 800mhz 1gb


2011. máj. 11. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Wizard válasza:


Ha a proci nincs benne akkor a számítógép nem tud dolgozni ezért a videokártyát terheli meg nagyon,az hogy nem kapcsol be most a monitorod,irható akár a videókártya rovására is.

2011. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Chipsetbe integrált vga vezérlő van a lapon. De egyáltaln nem melegszik sem a aram se a proci se a chipset.
2011. máj. 11. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Az lehet,de a monitor működéséhez videókártya kell :) Vagy az van,amit én mondtam,vagy rosszul raktál vissza valamit,esetleg el mozítottál egy kábelt :)
2011. máj. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már vagy kétszer szétszedtem és összeraktam, mindent átvizsgáltam, kipróbáltam másik táppal is. Egyzerűen nem tudom az okát, remélem nem romlott el valami. Az biztos hogy fizikai sérülés nem érte mert nagyon vigyáztam mikor ki/be rakosgattam a dolgokat.
2011. máj. 11. 15:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenesetre szerzek valahonnan egy vga kártyát hogy ki tudjam próbálni. Köszi
2011. máj. 11. 15:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen,ezt akartam mondani,próbáld ki egy másik VGA-val :)
2011. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Így jár az aki olyat csinál amihez nem ért.
2011. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam másik videokártyával is, nem jó.
2011. máj. 11. 16:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!