Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mondanátok gammer 775-ös...

Mondanátok gammer 775-ös tokozású procikat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok amit a játékok nagyon szeretnek és a videókarikkal jól müködik össze. Tudom hogy a 775 már nem téma de most ilyen kell. Köszönöm.
2011. okt. 19. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ennél a linknél az E7600-tól vagy inkább a Q8300-tól felfele. A mai játékoknak már elkél a 4 mag. Arról most nem akarok beszélni hogy mennyire nem éri meg már ilyeneket venni mivel gondolom nem érdekel. Ha netán érdekel jelezd és leírom.

Egyébként milyen a gamer cpu?

2011. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A legendává vált 775-ös procikra gondolok... amik tényleg jó cuccok voltak. Vágom hogy a 775 már elavult de most csak ilyen lapom van.... A videókari meg a memók és a többi szart áttudom majd tenni később egy másik lapba amibe már mondjuk i7-es procit dobok.. szoval csak ideiglenesen kell valami amivel tudok játszani. A célom nem a full hd meg ilyenek.. nekem elég a 1024x768 is vagy alacsonyabb... a gta4el szeretnék játszani egyébként:D
2011. okt. 19. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha te most legendás LGA775 alatt a core 2 extreme családot érted akkor azt kell mondjam egy ideje nem találkoztam velük boltban. Ilyeneket használt piacon kapsz.

Egyébként bőven elég lenne egy azokból amit linkeltem.

2011. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!