Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit jelent ez a szöveg?

Mit jelent ez a szöveg?

Figyelt kérdés
For 4pcs (SS), will downgrade to DDR3 1066. ASRock oldalán olvastam, Memory List-nél írja H61DE-S3-hoz. Ha jól tudom, akkor 4 soltig ha tele van a memória, akkor csak 1066MHz-en fognak futni? "pcs" a szó, amibe nem vagyok biztos, hogy a soltokt jelenti-e.
2011. okt. 19. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
pcs értsd darab. Valószínüleg eltérőek a RAM jaid MHz -e. Így kicsit lassabb lesz. Nem fogod nagyon észrevenni. Legközelebb normális alaplapot vegyél pl: Asus
2011. okt. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss a mostani ASRock alaplapok ha nem is a legminőségibb gyártmányok, de simán megállják a helyüket és egyes típusok akár felvehetik a versenyt akár melyik giga lappal.
2011. okt. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kicsit többet is bemásolhattál volna a szövegkörnyezetből.

A "pcs" lehet, hogy "pieces"-jelöl, ami darabot jelent. De kicsit talán fura, hogy egyben van a 4-el. Már ha az eredeti szövegben is így volt. Meg az (SS) így nem tudom mi.

2011. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egyébként itt a link:

[link]

2011. okt. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ha négyet teszel be, lejjebb esik az órajel, nem bírja mind a négyet kiszolgálni, csak ha leveszi az órajelet.
2011. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így értem már, csak a pcs-t nem tudtam mi, többivel nem volt gond, meg.
2011. okt. 20. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!