Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehetne az ember a...

Hogy lehetne az ember a munkatársa egy gamer szerkesztőségnek?

Figyelt kérdés
milyen végzettség kell hozzá , és hogy lehet bejutni egy ilyen helyre mert sosem látni olyan hirdetést hogy szerkesztőt keresünk xy gamer újsághoz.
2011. okt. 5. 23:03
 1/5 Panda Péter ***** válasza:
szeretem a gyerekeket. tele vannak reménnyel.
2011. okt. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:D
2011. okt. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a sörgyárból még mindig várom a választ, a kóstolói állás ügyében.
2011. okt. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt vagy informatikus, vagy újságírói végzettség kell, és nem árt, ha fel tudsz mutatni valami referenciát (iskolai, egyetemi éveid alatt végzett cikkírói-szerkesztői munka, publikációk, volt munkahely újságnál).


Ja, és végül, de nem utolsó sorban, kapcsolatok, hogy ilyen helyre kerülj. Nem úgy megy a dolog, hogy "Géza vagyok, jöttem géjmet tesztelni".


A makulátlan helyesírást is megemlíteném, de a menőbbnek számító számítástechnikai újságokat is csupa analfabéta írja újabban, szóval ez nem feltétlenül kritérium.

2011. okt. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán 2-3 hónapja olvastam a GameStar-ban hogy jelenleg is többszázan pályáznak a megüresedő helyekre.

Végzettség nem feltétlenül szükséges ha értessz hozzá.

Egyébként még Gyu azt írta hogy olyanok kerülnek be a szerkesztőségbe üresedéskor akiket ismernek egy web4 blogról.

2011. okt. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!