Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS M4A88T-M/USB3 alaplap...

ASUS M4A88T-M/USB3 alaplap játékra? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
ASUS M4A88T-M/USB3 alaplapot szeretnék venni,egy 4magos 3,4ghz proci és 4gb ram 1333mhz.Az alaplapon van egy integrált videókártya, elvileg 1gb-os.(Majd később ugy is vennék egy vga-t.)Szerintetek mennyire vinné a játékokat?
2011. okt. 5. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Az integralt VGA netezesre nem HD-s filmek nezesere valo.

Szerintem osregi jatekokat elvisz cs 1.6 need for speed underground meg ilyeneket


Ilyen alaplapot ne vegyel mert nem tamogatja a Bulldozereket. AM3+ vegyel

2011. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most néztem szerinted ez mennyire jó, ASUS M5A78L-M/USB3?
2011. okt. 5. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos jó az is bár integrált videokártyával inkább ezt a processzort ajánlom.Itt a processzorba van integrálva a videovezérlő. Nézz utána [link] Bár Ipon-on már nincs (nem tudom miért)de lehet még kapni: [link] ezt vettem nekem eddig bevált.Csak a gyári hűtője hangos. Később ehhez is vehetsz külön kártyát ha kevésnek találod.
2011. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem vágysz felsőkategos teljesítményre az előbb említett apu tökéletes választás.

A grafikai teljesítményt meg megtudod majd dobni mivel lehet mellé HD 6670 6570 6450 vga-kat kötni hybrid crossfireX-be.

2011. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!