Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik éri meg jobban gamer...

Melyik éri meg jobban gamer pc vagy laptop? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék venni számítógépet. Van x pénzem, szeretnék egy erősebb gamer pc-t venni. ezzel az a baj hogy jövőre ha minden jól alakul továbbtanulok és kellene egy laptop, elvileg nem tudom menyire kell de tegyük fel hogy kell. Vegek egy gamer laptopot vagy vegyek egy gamerpc-t és majd ha tényleg kell laptop akkor veszek valami egyszerűt és használom majd az asztali gépet is?

A laptop hamarabb tönkremegy elvileg? vagy csak én tudom rosszul.

A gépen meg szeretnék pl battlefield 3 mal játszani mineél jobb grafon, vagy crysis 2 vel.

Mi a legjobb megoldás?


2011. szept. 30. 15:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Mindketöt én raktam ösze ahoz monitor is van azért 2 magos amugy irják hogy sokan tudták 4 magositani (én nem probálkoznák azért vele) 2 magosban egy egész szép proci amugy árban azért kelet hogy monitoral is joban kijöjjön

pérsze a két konfigom ugy kombinálja ahogy akarja meg ahogy lehet

6850 esböl,ez a legolcsóbb vga de jó ahogy a 6850 es mind viszont jó vga közt is ez a legolcsóbb ha van rá pénze vesz sapphire t vagy 6950-6970 est amire van de ár árányt figyeltem én hogy 150 ezer körüli keretben maradhasak ha a kérdezönekk nem kel monitor már sokat sporolhat azzal és még job lehet gépe

ara figyeltem nagyon hogy idöt áló legyen gép nagyon az elsö konfigomnál (monitor nélküli)

ház nagyon jó évekig nem kel új ház neki

táp is nagyon jó persze ha sokkal nagyobb fogyasztású konfigot szeretne késöb akor lehet nég job kéne de amit öszeirtam ahoz böven elég kel legyen

alaplap szintugy évekig megmaradhat

csak procit meg vga t cserélhet majd ha akar de az ís 1-2 évig elég kel legyen.

alsó konfig az már középsö kategóriás elégé de játszani jó ha nem is 2 év múlva is de 1 évig türhetö lesz fullon is.

2011. okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Intelt is öszerakhatok majd egyet ketöt (monitorral) de az kicsit drágáb

tápot majd nézek kicsit erösebet de ugyan ilyen jót

azért ha netán máris 2 vga t szeretnél belegyömöszölni

2011. okt. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Akmugy a 2. (monitoros) gépben a táp 400 W os kicsit drágább az erösebb nemtudom hány W volt 450-550W körül

lehet hogy jobb lene azal de az kis plusz pénz

viszont 400 hexa tápal szoktak hasonló gépeket öszerakni de ha bövited vga t procit akor érdemesebb egy nagyobb vatos tápot veni ha jól emlékszem 500 W os FSP Hexa volt

2011. okt. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Wow nagyonköszönöm a sok választ meg a configokat. igazából a vél a Battlefield 3 lenne, minél erősebb beállításon.

Monotorom nincs, csak egér faxa kis gamer de nem számíit sokat az árban : P

2011. okt. 1. 13:16
 25/25 anonim ***** válasza:
BF 3 az remélhetöleg az olcsóbb monitoros konfigal is FULLon fog meni. erös az hid el majd meglátod persze késöbi játékokhoz már a monitor nélküli konfigblene ajánlot meg egy még jobb vga de leirtam azokat.
2011. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!