Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik éri meg jobban gamer...

Melyik éri meg jobban gamer pc vagy laptop? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék venni számítógépet. Van x pénzem, szeretnék egy erősebb gamer pc-t venni. ezzel az a baj hogy jövőre ha minden jól alakul továbbtanulok és kellene egy laptop, elvileg nem tudom menyire kell de tegyük fel hogy kell. Vegek egy gamer laptopot vagy vegyek egy gamerpc-t és majd ha tényleg kell laptop akkor veszek valami egyszerűt és használom majd az asztali gépet is?

A laptop hamarabb tönkremegy elvileg? vagy csak én tudom rosszul.

A gépen meg szeretnék pl battlefield 3 mal játszani mineél jobb grafon, vagy crysis 2 vel.

Mi a legjobb megoldás?


2011. szept. 30. 15:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Hát, érdekes kérdés. Ha midnen jól megy, az egyetem mellett úgysem lesz sok időd játszani. Na, de hagyjuk aviccet...


Szóval, vannak jó laptopok, de szerintem mindegyik inkább kiegészíti a nagy gépet, minthogy helyettesíthetné. Tehát ha egyetemre mész, akkor is fog kelleni neked a nagy gép, hiába jó a laptopod. Persze a kérdés az is, hogy mennyi az az x pénz.

2011. szept. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Menyi lenne elég?
2011. szept. 30. 15:49
 3/25 anonim ***** válasza:

Asztalit vegyél

laptopnak meg sajnos ha legalább jól használhatót akarsz majd akor 100 be kalkulálj (de játszani újakal nem fogsz)

ha nem anyira fontos tanuláshoz szóval nem kel sokat gépelni akor netbookot is vehetsz 50-60 ért

asztalihoz kell monitor is?

mert maga égy jó gamer gép kb 150 ezer de az már mondhatni nagyon jó

egy monitor hozá meg 50 körül lehet ami nagyon jó

laptopból viszont kb 200 est kéne vened és azon azért nem ugyan az a játek élmény

és hamar tönkre mehet a melegedéstöl

viszont ha 200 veszel laptopot semi más nem kel

ha van monitorod akor 150 is elég asztalira

ha nincs akor látod kb ugyan anyi lesz

és mév plusz egy netbook

igy drágáb de én asztalit venék ha gamer lénék:)

2011. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Jó asztali, akármilyen laptop, ha már mindenképp kell. Játszani rengeteg időd lesz az egyetemen.
2011. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Én kifejtetem ha gamer vagy:p

én nem vagyok nagy játékos meg ha játszok még low beálitástól se félek ha ugy mene:p

amugy van egy szép asus 170 ért majd lehet belinkelem laptopba nekem az tetszik edig legjoban :)

de neked ugyis asztali kel:)

2011. szept. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Linkeld be
2011. szept. 30. 16:01
 7/25 anonim ***** válasza:

Ha én most vehetnék teljesen új rendszert, én vennék itthonra egy erősebb asztali gépet (nem feltétlenül játékra, de ne legyen tetűlassú), és egy netbookot.

A notebookok kicsit a kettő között vannak, elérhetőbb árkategóriában elég gyengécskék, ellenben ha mondjuk hordozni kell (a tápjával, egérrel, tankönyvekkel együtt) nem annyira kényelmes.

Ellenben egy otthoni erős pc jó lesz mindenre, egy netbook meg bőven jó jegyzeteket letölteni, iskolával kapcsolatos ügyeket intézni és hordozni is nagyon kényelmes, akár egy hátizsákban is elfér.

2011. szept. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

tessék ezeken minden elmegy:)


[link]


[link]

2011. szept. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Wow azért rideg gépek O.o
2011. szept. 30. 16:15
 10/25 anonim ***** válasza:
Desktop + netbook.
2011. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!