Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a tápról?

Mi a véleményetek erről a tápról?

Figyelt kérdés

Nem túl rég tönkrement a tápom ezért vennem kellett egy újat. Sajnos a régi gépemhez csak ezt tudtam venni:

Power LC420H-12 420W


Eddig teljesen meg vagyok vele elégedve. Halk. Nincs vele semmi gond. Csak annyi érdekességet veszek észre hogy amikor áramtalanítom a gépet majd újra visszadugom a hálózatba akkor kicsit megindítja a ventiket. De csak annyire hogy úgy 10 fokot forduljanak.


Szerintetek milyen ez a táp? Normális? Vagy esetleg egy gépgyilkos mint a KHC gyártmányai?


2011. szept. 30. 15:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen a mode come már megbízható minőség.

Itt egy kicsit már öreg teszt róluk.

[link]

2011. szept. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam, látván mennyi tápot szidnak itt, rákérdezek arra a tápra amelyik 8 évig vitte a vasamat és csak azért hullott el mert egy ideig nem takarítottam és elfolyt 1 kondi. Gondoltam ezt is szidni fogja valaki de ahogy nézem nem ez a helyzet.
2011. szept. 30. 20:13
 13/15 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 20:13:


Elhiheted hogy nem azért szidunk vagy dicsérünk bizonyos tápokat mert olyan kedvünk van...

Nagyon jó oka van annak.

2011. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Csak tudod vannak emberek akik direkt rossz híreket terjesztenek valamiről mert mondjuk bénán használták ezért hamar tönkrement és vannak emberek akik egyből elhiszik amit valaki mond. Ha valaki megy az utcán és rámutat egy másik ember azt mondván hogy ő egy retardált idióta akkor 10ből úgy 6 ember egyből elhiszi és maga is terjesztő lesz.
2011. okt. 1. 07:53
 15/15 anonim ***** válasza:

Hidd el a tápokat nem hasra ütés szerűen ajánlgatjuk.

Mindennek meg van az oka.

Nem véletlenül szidjuk pl a hkc meg a codegent és nem véletlenül írjuk jónak pl fsp-t.

Ezeket se azért mondjuk mert neves a gyártó hanem jó minősitéssel és megfelelő béllel rendelkeznek.

2011. okt. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!