Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a tápról?

Mi a véleményetek erről a tápról?

Figyelt kérdés

Nem túl rég tönkrement a tápom ezért vennem kellett egy újat. Sajnos a régi gépemhez csak ezt tudtam venni:

Power LC420H-12 420W


Eddig teljesen meg vagyok vele elégedve. Halk. Nincs vele semmi gond. Csak annyi érdekességet veszek észre hogy amikor áramtalanítom a gépet majd újra visszadugom a hálózatba akkor kicsit megindítja a ventiket. De csak annyire hogy úgy 10 fokot forduljanak.


Szerintetek milyen ez a táp? Normális? Vagy esetleg egy gépgyilkos mint a KHC gyártmányai?


2011. szept. 30. 15:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ez egy gyenge minőségű veszélyes táp, nem lett volna szabad megvenni!

Az egész gépet is tönkrevághatja, ha olyanja van...

Ha olcsón kell megbízható táp, akkor Chicony Hipro-t kellett volna venni.

2011. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hát ez elég elszomorító. Gyorsan kellett egy és ez volt csak elérhető. Olyan kellett amibe van P4-es lapnak 12V-os ATX csatlakozó meg 6V-os csati.


Neked mennyi idő alatt ölte meg a gépet?

2011. szept. 30. 15:17
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is ajánlom a Chicony Hiprot 430w 480peak 3 év gari nem lehet rossz, nekem kb. féléve van mdg eddig jó kopkopkop, bár néha készenlétből nem jön rendesen vissza lefagy de ez ne biztos h táphiba
2011. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 15:17:


Nekem nem ölte meg a gépem, mert én sohasem vettem ilyen tápot, és nem is fogok!

De rengetegen jártak már úgy az ilyen LC Power, Codegen, HKC, Mercury stb féle ipari hulladék tápokkal...

De vásárlás előtt kellett volna megkérdezned hogy mit érdemes venni, vagy legalább rákeresni google-ben.

2011. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Sajnos mint írták nem rózsás a helyzet.

Amint lesz lehetőséged cseréld le.

Írtak előttem is modelleket, de hogy én se legyek kuka akkor egy FSP HEXA 400W az jó lenne.

2011. szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Na akkor egy kis felmérés.


Mi a véleményetek a Feel gyártmányokról?

Vagy lehet Feel II volt a neve.

2011. szept. 30. 16:52
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem is hallottam még róla.

De miért ilyen noname vackokat nézegetsz, mikor már ajánlottuk hogy ha olcsó kell akkor Chicony Hipro, ha többet is tudsz rá szánni akkor FSP Hexa, Chieftec CTG vagy hasonlók között nézegess. Ezek biztos hogy jók.

2011. szept. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, "Felmérés".


Most éppen nincs felesleges pénzem amit tápra fordíthatnék. Ha valami tönkremegy akkor az még vagy garanciális, vagy pedig már 9 éves mivolta miatt magától is meghalt volna. Szóval...

2011. szept. 30. 17:01
 9/15 A kérdező kommentje:
Pontos neve: ModeCom FEEL
2011. szept. 30. 17:02
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja hogy Mode Com Feel. Azok úgy tudom hogy már megbízhatóak, de nem biztos hogy mindegyik, annyira nem ismerem őket. Ha tévedek majd valaki kijavít.
2011. szept. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!