Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám az össz hangszór...

Hogyan tudnám az össz hangszórómat megszólaltatni?

Figyelt kérdés
Van egy síma 2 hangfalas hangszóróm PC-hez meg később lett egy 2.1-es is.Azt szeretném megkérdezni,hogy lehetne megoldani,hogy szóljan a 2.1 is meg a síma hangszóró is. Eddig úgy volt,hogy a 2.1 hangszóróit nem használtam,hanem az előzőleg használt hangfalakat dugtam be a mélynyomóba.most visszaraknám az eredeti hangfalakat meg még a régebbi hangfalakat is rá szeretném valahogy kötni,hadj szóljanak azok is.
2011. szept. 24. 22:32
 1/4 A kérdező kommentje:

"Van egy síma 2 hangfalas hangszóróm PC-hez" azaz 2.0-s

így könnyebb.

2011. szept. 24. 22:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Vegyél egy jack elosztót, dugd be a hangkártyába, és abba dugd bele mindkét hangszórót.

[link]

2011. szept. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen hangkártyád van? Ha 5.1-es, nem gond, meg kell csak nézni a kézikönyvében hogy mi hova megy, így a legolcsóbb házi X.1-et csinálni. Ha csak egy kimeneted van, akkor lehet kettéosztani a jelet sima 1 be-2ki osztóval, hangzásban nem lesz semmi pozitívuma szvsz.
2011. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!


Sikerült:) integrált 5.1es hangkártyám van. 1-2 lefagyás után csak ment a dolog.Nem tetszett neki,hogy kibe huzgáltam a hangfalat :D noh meg megy másik drivert is megkövetelt:)

2011. szept. 24. 23:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!