Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baj a videokartyammal?

Mi a baj a videokartyammal?

Figyelt kérdés
Egy regi gepre gondoltam rarakok par regi jatekot [ GTA SA stb] s az a problema hogy high grafon is olyan mintha 16 bitbe jatszanek. A tavoli texturak vibralnak es a az elsimitas nagyon gyenge.Regen nem volt ez. Mitcsinaljak?
2011. szept. 22. 18:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mrillegall. Ha mindig a leg ujjabb drivereket használod, előfordulhat, hogy nem fog műkodni a kártya.

Az okokat leírtam az előző hozzászólásomat.


Mondog egy példát:

Az egyik barátom gépét kellett megcsinálnom amibe egy ASUS NVIDIA GeForce MX 440-es kártya van.

A probléma az volt, hogy leszedtem az NVIDIA.com ról a legfrissebb drivert, és telepítés közben azt köhögte, hogy a telepített illesztő program nem kompatibilis a videókártyával. Megnéztem többször is hogy tényleg az ő illesztője, és a lista tartralmazta a videókártya nevét.

A problémát úgy oldottam meg, hogy előszőr meg kerestem a legöregebb drivert és azt tettem fel, majd fojamatosan frissítettem.


Ne haragudj, ha magadra vetted az üzit, nem ez volt a szándékom.

Bocsesz.

2011. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 mrillegal1 ***** válasza:
á semmi baj persze elöfordulhat ilyen na de szerintem ezz jo régen lehetett mert van egy ilyen asus kártyám és nincs már hozzá driver amit az xp ad neki azzal megy de a jelenlegi msi kártyámmal is hasonlo volt a helyzet gyári cd jén lévö progival elég gyengus volt film abszoolut nem ment vele viszont iszonyat beszagatott az egész(én már azthittem hogy agyvérzést kapok mire ugy döntöttem megnézem van e hozzá uj driver és volt azota minden penge lett(azota 2X raktam ujra a gépet és a gyári lemezt nem használtam és tökéletesen mükszik
2011. szept. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!