Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baj a videokártyámmal?

Mi a baj a videokártyámmal?

Figyelt kérdés

Ati Radeon 9550 van, és feltelepítettem a Win7 Professionalt, viszont a képernyőn 1-1 helyen villog néha néha, ottmarad 1-1 ablakból valami, elferdülnek bizonyos dolgok pár mp-re, sőt, még le is fagyott párszor a kép.

Mi lehet a baj? A drivert feltette magának a win7, próbáltam keresni neten más drivert, de nem találtam.


2011. okt. 14. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy tíz éves kártyánál már nem szokatlan, ha nem támogatják (megfelelően) az új programok. Egy olyan gépre, amiben ilyen kártya van, nem is Win 7 való.
2011. okt. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:/

birná amúgy, meg nincs ill nem lenne gond a képpel sem, ha ez nem b.aszakodna...

2011. okt. 14. 14:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem eredeti a windowsod, az is elkézelhető, hogy hibás és nem működik rajta minden rendesen, de egyébként valószínű a videókártyád kora miatt..
2011. okt. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!