Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri váltani? Szerintetek...

Megéri váltani? Szerintetek érdemes lenne?

Figyelt kérdés

Van egy Dell n5110-em

Intel i5 2.30 gHz

Nvidia GT525m

500 giga hdd

4 giga ddr3


anno juniusba 200.000 forintért vettem, expresszre feldobtam 165 ezer forintért mert gondolkozok hogy nem-e éri meg jobban venni 1 asztalit mert ezen pl a gta san andreas is kicsit néha szaggat bár nem tudom miért, vagy nem kéne eladnom, és jobban járnék ha vennék hozzá 1 laptop hütőt?


Mit csináljak? Teljesen tanácstalan vagyok, várom a jó ötleteket


2011. szept. 22. 01:37
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Na 157 ezerért meg akarja venni 1 külföldi illető, nem tudom nem-e áthúzás bár elég komolyan irt

azt irta szerintem 200 dolcsiból kijön-e a kiszálltás és hogy hogy tudna fizetni..

2011. szept. 22. 16:17
 32/35 anonim ***** válasza:

hát személyes nyilvános helyes bizniszt kéne megoldani valahogy nehogy baj legyen.

oylan hogy elöre elküldöd vagy ö fizet azt hogy? ésmi lesz a biztositék?

laptophötö:) hát ha nem adod el akor azt mindenképen vegyél

ha eladod akor meg semi esetre ne menyj az amugy is piszkosul olcsó 155 ezer általad meghatározot ár alá

175 ért jó lene szerintem de külföldi

én nem értek hozá de rá kel veni hogy elöre fizesen:P

szóval én nem biznék a küldözgetös bizniszben:S

vanak amugy felvásárlók is kerestél?

bontók vagy mik a nevük

2011. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

ha midnent lebeszéltek és biztos midnen akor mehet az is (külföldi) csak midnen 100% legyen neki is neked is.

én fogadjunk jobban izgulok mint te:D pedig nem is az enyém:) nézted amugy speccy vel menyi a höfok mikor terhelve van?

2011. szept. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Nem néztem azóta, mert nem volt időm kockulni tegnap 1től árulom a hardveraprón most 159 a expresszen 169ért ne kérdezzétek miért van különbség a külfödi azóta nem irt hardveron érdeklődtek 155be érte de az se válaszolt félek nem tudom eladni, szerintetetek?
2011. szept. 22. 22:21
 35/35 anonim ***** válasza:

Az a gond hogy kevesen vesznek laptopot a magasabb ársávokból. Mindenki 100-120-ért akar mobilitást és teljesítményt egyben. Nem megy. Én akciósan fizettem 182-t a az Acer-ért Core i5, Nvidia GT520M 1GB, 320GB HDD és 2+1 GB RAM.

Namármost az 1 GB-os modult kicseréltem egy 4GB-os Kingmax-ra(15 év gar.), így most 6GB RAM használható.

Mindenhova el tudom vinni könnyen, s a teljesítménye is elég lesz egy darabig. Az más hogy az Acer-nél nem tapasztaltam hűtési problémákat.

Én voltam a Crysis 2-es kommentelő.

2011. szept. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!