Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot vennék segítesz?

Laptopot vennék segítesz?

Figyelt kérdés
nós ismerösöm venne igazából laptopot:D és egy 100ezer forintér max amd konfigot le se írjatok mert nem szeressük csak az intelt bocsesz köszi kb 100ér gondoltunk egy minimum egy Core 2 Dou 3giga ram meg egy 512 vagy 1gigás stabill videó karira (( gamer gépre)) lehetöleg debrecenben!!
2011. szept. 15. 21:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"köszi utolsó de nekem olyan kéne mint amibe saját video karivan mert nem értek az ingegrálthoz aztse tudom hány mb vagy gigás pl lehet 32mb is a video kari szoval minimum 256-512 mb kéne játékra.."

Az elképesztően tragikus sz@r helyesíráson túl ennek az égvilágon van bármi értelme? Mert szerintem egy hangyaf*sznyi sincs...

2011. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
mert annak nagyon van értelme idejösz itt oktatsz helyes íroságból vagy any*d nem szeret hogy nem vele foglalkozol hanem itt játszod a fejed?
2011. szept. 15. 21:53
 13/17 anonim ***** válasza:

Kisfiú!

Tanulj meg magyarul, és majd ha legalább 1 értelmes, helyes mondatot összehoztál már, anyukád venni fog neked csilivili gémerlaptopot, aztán játszhatsz amíg annyi agysejted sem marad mint egy pár használt zokninak.

2011. szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kislány! én tudok magyarul 17 vagyok de nemtudok helyesen irni ha ez zavar sird ki magad anyukád vállán ezt tudom ajánlani a laptop nem nekem kell hanem ismerösömnek nekem egy 4magos izom gép van nemkell nekem gagyi laptop!
2011. szept. 15. 22:23
 15/17 anonim ***** válasza:

Ne vedd sértésnek, de minek ajánlsz úgy notit ismerősödnek, hogy totál sötét vagy hozzá? Megvetetsz vele valami sz@rt, aztán fog a nyakadra járni, hogy egyik játék se megy normálisan.

100k-ért nincs normális gamer noti leírták.

Arra meg külön büszke lehetsz, hogy 17 évesen nem vagy képes egy értelmesen megfogalmazni a gondolataidat, majd normálisan leírni :)

2011. szept. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
bátyámnak mert ö még enyire se ért hozzá és tudja hogy kb mit akar énis internetzésre 1-2 játékra nem gta4 re laptopot NEM NOTBOKOT LAPTOOP
2011. szept. 15. 22:50
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha már ennyire bele akarsz menni a lingvisztikába javaslom olvasd el :

"Bár egyesek vitatkoznak arról, hogy a notebook és laptop szavak teljesen felcserélhetőek lennének − egyébként a laptop egy régebbi elnevezés –, a gyakorlatban (helytelenül) szinonimaként használjuk azokat. A notebook szó szerinti jelentése jegyzetfüzet (notesz), ami a hordozhatóságra, kis méretre és a szövegbevitelre utal, a tulajdonos a hóna alá csapva, vagy hord-táskában viszi magával. Ezzel szemben a laptop pedig a lap és a top szavakból lett konstruálva, jelentése kb. „ölre való”, és saját hord-füllel rendelkezett, mint a régi táskaírógépek ... ma már (évek óta) nem gyártanak ilyen gépeket..."

forrás:Wiki


Szóval, akarsz még laptopot ? xD


Netezéshez és egy jét játékhoz szinte akármelyik jó ( ha nincsenek nagy igényei[d]), én pl egy integrál Intel GMAs Dell-lel COD4ezek 1366*768 noAA noAF alap grafika 40-50FPS-sel. Ennél bármelyik noti jobb játékra amiben AtiHD4xxx vagy GeForce GTakármi szolgáltatja a képet. Igaz ilyet Intel alapon elég nehéz lesz 100k-ért..

2011. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!