Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot szeretnék venni, de...

Laptopot szeretnék venni, de lány létemre nem igazán értek hozzá. Segítesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Abszolut minimal dolgokra szeretném felhasználni, pl email nézés, fénykép tárolás, net stb.

Ezeket néztem ki, szerintetek melyik a legjobb? a műszaki adatok sajnos nekem nem sokat mondanak.. :)

[link]

[link]

[link]

[link]

?


2009. márc. 30. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En szemely szerint az elsot vagy az utolsot ajanlanam. Az elsonek jobb a markaja(minosege) de az utolso(acer) egy kevessel tobbet tud. Ha azt szeretned hogy gyorsabb legyen akkor acer, de ha nem szamit hogy picit lassub akkor inkabb a HP(elso) maert jobb minosegu. Remelem segitettem.
2009. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is az utolsót ajánlom ezek közül!
2009. márc. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
minden választ nagyon köszönök :)
2009. márc. 30. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én számtech boltban vagyok szervizes, és "szakmai" tapasztalatból az utolsó belinkelt Acer Aspire one-t ajánlanám. Ha van benned elég kompromisszum-készség nagyon jó barátra tehetsz szert. Ez a gépecske ideális a suliba/egytemre törénő buszoáshoz,vonatozáshoz, hogy ne unatkozz az uton. És magába a suliba is tökéletes.

Az Acer több színben is kapható,szóval nézz körül.Én is ilyen árakon láttam,maximum egy-két ezer FT-os diffi van.

Ja és a másik fontos tényező, hogy kb.: 2- 2,5 - 3 órán át megy akkumlátorról. :)

2009. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A HP-nek van egy jobb változata, kb. 10e Ft-tal több, de az már teljesen jól használható. AMI NAGY ELŐNYE, hogy normál méretű a billentyűzete, annak ellenére, hogy netbook. Vagyis nagy gombos :)
2009. márc. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!