Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az miért van, hogy szinte...

Az miért van, hogy szinte semmit nem kér a játék és mégis szaggat folyamatosan, vagy csak néha-néha?

Figyelt kérdés

PL:

A játék kér 1GHz-s cpu-t 256Mb RAM-ot és 64MB grafikus memóriát.


Nekem pedig van 2Ghz Intel celeron cpu, 1Gb RAM, 512MB video memória(GeForce 6200).

A megjelenítést is állítottam hátha jobb lesz de nem igazán javult.


2011. szept. 2. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért az nem mind1 hogy a legújabb 1 ghz-s cpu vagy a te celeronod, ezt most nem részletezem, de nem csak a ghz számít. a RAM meg lehet hogyha régi a géped akkor lassó és azért nem elég. De az is lehet hogy rosszul, openGL-re telepítetted a játékot és nem directx-re. Vagy a kártyád nem támogatja. Számtalan lehetőség van.
2011. szept. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jólvan köszi szépen.

Nem fogok bele halni mert nem is az én műfajom a játék. Csak kipróbálgatom.

2011. szept. 2. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Játék neve
2011. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt jobb ha mindenki (te is) megjegyzi, hogy egy processzornál nem a Ghz dönt el mindent.

pl. Van i7-es proci 2,5 Ghz-el (laptopokban lehet, hogy még annyi sincs), és mégis sokkal erősebb mint a 3Ghz-es Pentium 4-es, vagy egy 2,8Ghz-es Celeron D.

2011. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!