Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Toshiba Sattelite...

Van egy Toshiba Sattelite laptopom. A múltkor fel akartam rá rakni egy xp-t és nem akart sikerülni (Lent)?

Figyelt kérdés

. Ezért hagytam is. Ki vettem a cd-t stb. És most egy win 7 et akarok árakni, berakom a cd-t meg minden. És erre az xp telepítőjét hozza be. Mit tudnék tenni?

Ja és le lett formázva.. Szóval rendszerbe nem tudok belépni. És ha nem indítok bootot, és a boot a hdd re van nyomva akkor is a telepítője jön be az xp-nek


2011. aug. 30. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Állítsd be, hogy először a CD-ről töltsön.
2011. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hiába.. Ugyan az akkor is az xp-t akarja felrakni.. Gondolom cashe memóriába eltárolta mivel meg lett szakítva..
2011. aug. 30. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:
A cache törlődik kikapcsoláskor. Hát akkor átvertek. XP lemezt adtak 7 helyett. :-)
2011. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de ha nem rakok be lemezt akkoris ugyan ez van..
2011. aug. 30. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy cache-be tenné a telepítőt. :)

Viszont ha már elkezdted a telepítést akkor már fájlokat másolt a vinyóra és azokat tölti be és folytatni szeretné.

És Sattelite-nél szívtam olyannal, hogy az akku már tropa volt és ez miatt baromi lassú volt az XP. Kivettem az akkut és minden jó lett.

Az meg elég fura, hogy nem indul el a win7 telepítés. Tuti jó a lemez? Mert bármilyen win telepítőt teszel bele megjelenik, hogy "nyomjon meg egy gombot a CD-ről telepítéshez" vagy vlami hasonló.

2011. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ebben nincs akku, mindig hálózatról megy.. Na igen. Full eredeti win 7 home premium.. És nem adja be azt az ablakot, hogy nyomjon meg valamilyen gombot a telepítő elindításáhioz, hanem full magától.. És bármilyen lemezzel is csinálom detto :s Ötlet?
2011. aug. 30. 15:19
 7/7 anonim válasza:
Be kell állítani9 a boot sequence-nél =sorrendnél hogy a cd-t indítsa elsőnek. Teljes telepítés/ formázás, az egész partición, ha több van akkor törölni mindent. De előbb a fontos adatokat leszedni róla, ha van.
2011. aug. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!