Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Geforce vagy Ati?

Geforce vagy Ati?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 12:26
1 2
 11/19 Panda Péter ***** válasza:

azonos áron játékokban gyorsabb AMD-t kapsz, ergo jobb választás az AMD szinte minden kategóriában.

az is csak urban legend hogy az nvidiák sokat zabálnak, igen, így volt az előző generációnál de a gtx500 család hasonló teljesítmény/fogyasztás mutatóval bír mint a radeonok (amik ebben már egy ideje kiemelkedően jók).

azért írtam hogy munkára jobb az nvidia mert a cuda egyelőre (sajnos) jobban elterjedt.

BTW nekem úgy tűnik, azért annyira hülyeségeket nem beszélek, te viszont érvek nélkül lehülyézel.

2011. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ha megengedheted magadnak, nVidia. Ha nem, AMD.


Vagy egyszerűsítek:

Kell CUDA + Physx? = NVIDIA

NEM Kell CUDA + Physx = AMD


Pusztán játékteljesítményt nézve, mindkettő jó választás, ha nem egy alsókategóriás belépőszintű modelt veszel, mert "kétgigás" paraszt edition.

2011. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Annyira minimális a különbség van a kettő között játék téren...Az AMD fanok meg az nVidia fanok sírjanak cask de tök m1 melyiket veszed.
2011. aug. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Panda Péter ***** válasza:
végülis egy olyan univerzumban, ahol nem létezik ár/teljesítmény mutató, akár lenne értelme is annak amit írsz.
2011. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Panda Péter:

Remek szempont az ár/érték arány, csak elfelejted, hogy ez nem mindenkinek szempont. Ha a tudást nézzük, az nvidia többet nyújt. Pont. Ha az ár a fontosabb, akkor Radeon.

2011. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Panda Péter ***** válasza:

miben nyújt többet? directx-ben nem. physx? egy olyan technológia amit alig pár játék használ és ott sem valami jó (lásd maffia2). CUDA? játékokban nincs értelme csak ha munkáról van szó, de ezt külön kiemeltem hogy munkára jobb az nv a cuda elterjedtsége miatt.

aki pedig azonos áron lassabb kártyát vesz az szimplán idióta.

2011. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
akar a franc venni nekem már van egy nagyon fasza geforce-om , csak nézni akartam ahogy a sok kocka veszekedik! XD
2011. aug. 28. 01:27
 18/19 anonim ***** válasza:
Képzelem milyen sok barátod lehet :D
2011. aug. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
nem tum mi köze van ennek a barátaimhoz pusztán trollkodás volt... ne aggódj vannak barátaim sőt nőm is volt már pár! :D de am írtak nem hülyeségeket.... :D
2012. febr. 14. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!