Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak a routerrel?

Mit csináljak a routerrel?

Figyelt kérdés
az van, hogy van egy gépem és hozzá egy router. a modem az a szomszédba van (anyáméknál). tehát nálam van a router de nem működik. korábban már volt használva, működött. most nem akar. miért? feltelepítettem, név, jelszó van, de nem enged továbbmenni a jelszóval. a gép felismeri a helyi kapcsolatot (router - gép) megy minden, csak nem tudok továbblépni a jelszóval pedig biztos jó, mert fel lett írva amikor először volt használva/telepítve. miért??
2011. aug. 26. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet,hogy csak én nem értem,de a router a modem nélkül semmit sem ér
2011. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem? :D...akkor mindenképpen össze kell kötni a routert meg a modemet? én nem értek hozzá azért kérdezem. tehát akkor a routert át kell pakolni anyámékhoz ahol a modem van hogy nálam is legyen net?
2011. aug. 26. 14:38
 3/3 A kérdező kommentje:
megvan megvan ..működik :D:D ..köszi
2011. aug. 26. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!