Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Keresek 2GB DDR3 (1600 MHz)...

Keresek 2GB DDR3 (1600 MHz) Kingmax ramot - van valakinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Keresek egyetlen 2GB-os Kingmax modult, mert 2 van már, de kellene a tri-channelhez, így most csak 2x2 GB (dual mód) van. Kérem akinek van az jelezze! Már mindent felforgattam érte a neten sehol nem találtam, vatera, prohardver, és senkinek nincs ilyen, vagy csak párba adja el, de abból is csak egyet találtam.


Ez a típus kellene: Kingmax FLGE85F-B8MF7 MEEH, méghozzá az ezüst bordás változat.


Itt egy kép róla: [link]


Köszi.


2011. aug. 25. 21:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
csak dicsekszik vele, ezzel semmi gond nincs, én is dicsekednék ha lenne pénzem i7 -re :D
2011. aug. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Látszik, hogy mennyire vágjátok a témát. :D Írtam is: tri-channel. Ez már önmagában tartalmazta, hogy "i7" :)


Az ostoba, nem mellesleg irigy megjegyzéseiteket tartsátok magatokban ....

2011. aug. 26. 09:29
 13/14 A kérdező kommentje:
Ja és igen! Ma már fillérekért összelehet kukázni i7 gépet, úgyhogy én egy ilyen konfiggal nem dicsekednék, sőt.... inkább gáz, hogy csak ez van. ;)
2011. aug. 26. 09:36
 14/14 anonim ***** válasza:
Manapság már bárki vehet bármilyen számítógépet, ha akar. Az első gépem húsz évvel ezelőtt majdnem annyiba került mint egy panellakás, most meg...
2011. aug. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!