Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem hűt rendesen a CPU...

Miért nem hűt rendesen a CPU hűtőm?

Figyelt kérdés

Vettem egy Cooler Master Hyper TX3-as processzor hűtőt és már 4 szer szedtem ki és tettem vissza, de még mindig 55-60 fokos volt a proci. Ez még nem túl jó adat. Szerintem a túl vastag hőpaszta sem lehet baj, bár nem csináltam vastagra.

Mit csinálhatnék még, hogy legalább 40-45 fokos legyen?

Jelenleg egy Intel 1,60GHz-es procim van, de 3,00GHz-eset fogok venni és az nyilván több hőt fog termelni...gondolom én.

Tudnátok nekem segíteni? Esetleg akinek ilyen van, de akinek nem ilyen és van valami ötlete, írja kérem szépen! Köszönöm!


2011. aug. 22. 22:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
amúgy itt van a lap oldala --> [link]
2011. aug. 22. 23:12
 12/17 Panda Péter ***** válasza:

[link]

leszeded, felrakod, elindítod, és megkeresed a live update menüpontot, az lecsápolja és felrakja a lapodhoz elérhető legfrissebb biost.

2011. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
figy nekem a procima gép szerint 625 fokos a hdd-m : (minusz) 100 fokos a VGA-m meg : 400 :'DD
2011. aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

az szép...


köszönöm szépen a segítséged!

ha van még problémám, írok! :)

2011. aug. 22. 23:27
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem működik a BIOS frissítő. Letöltöttem, kiír egy ilyet, hogy:

7-Zip self-extracting archive ablakot rámentem az Extract-ra és utána nem csinál semmit!

Mit csináljak?

Amúgy majd azt fogom csinálni, hogy ha proceszort cserélek, akkor csak nagyon vékony pasztát kenek föl, de a hűtő aljára és nem a procira.

Amúgy az mindegy, hogy milyen irányban rakom föl a hűtőt?

2011. aug. 23. 11:32
 16/17 A kérdező kommentje:
Már működik...
2011. aug. 23. 17:21
 17/17 anonim válasza:
az tök m1 ha ahűtőt hogy rakod fel és alap h a pasztát a hűtőre rakod .. uccso voltam ..
2011. aug. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!