Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan osszam fel a HDD-imet?

Hogyan osszam fel a HDD-imet?

Figyelt kérdés

Eddig egy 320GB-os Samsung vinyót használtam (7200rpm/16mb).

Most vettem egy Samsung HD103SJ 1Tb-os HDD-t (7200rpm/32mb).


Mindkettőt megtartanám, és használnám is.

Annyi biztos, hogy az 1 terrásat úgy osztom fel, hogy 100gb-830gb, de a 320-asat nem tudom hogyan kéne.


Illetve melyikre volna érdemesebb tenni az oprendszert? (win7 ultimate 64bit)


2011. aug. 22. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

én az 1 terásból szednék le egy szeletet az op rendszernek és azoknak a programoknak amiket uj win-nél ugy is ujra tennék...

egy fél tera a filmeknek..

a többi meg a játékoknak...

a 320ast már fel sem osztanám...kivéve ha más is használja a gépet és kell neki külön meghajtó vagy valami...

2011. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azért az 1 terásból osztanék a rendszernek mert az újabb és gyorsabb is...hamarabb áll fel a rendszer (elvileg)
2011. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt a 100-as részt oprendszernek osztottam fel, ha most nem is, de később ha szeretnék erre telepíteni, akkor ne kelljen ezzel bajlódnom.

A külön letöltés és játék partíciót már a 320-ason kipróbáltam, és csak a gond volt vele, így a 830gigabájtot hagyom egyben.


Lehet, hogy a 100-asra teszem most a win-t, és lesz akkor biztonsági mentéseknek meg hasonlóknak a 320as

2011. aug. 22. 13:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!