Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógépem kb 30 perces...

A számítógépem kb 30 perces működés után magától kikapcsol, miért van ez?

Figyelt kérdés

Úgy hiszem vírus,de a vírusírtót sem tudom lefutattni rendesen ,mert mire kb 40%nál tart akkor kikapcsol..

Mit csináljak vele?


2009. ápr. 16. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy kapcsol ki? Rendesen leáll, vagy egyszercsak mintha elmenne az áram?

Ha előbbi, akkor gyorsan írd be futtatásba hogy "shutdown -a" (akár batch fájlt is lehet rá írni).

Ha utóbbi, akkor inkább melegedésről van szó.

2009. ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Túlmelegedés esélyes ebben a hirtelen jött meleg időben. Le kéne venni az oldalát és megnézni hogy a ventillátor nincs-e tele mocsokkal, esetleg forog-e még!
2009. ápr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hirtelen áll le,minha kimenne az áram.Megnézzük azt a ventilátort:) köszi a válaszokat
2009. ápr. 17. 13:57
 4/5 anonim válasza:
hello nekem is ilyen problémám van! nekem is mindig kikapcsol! egy kicsit megvan sérülve a ventilátorom de már lassan 1 éve! virusom meg tuti nincs mert ujra raktam az egész gépet!
2009. ápr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kipucoltam a ventilárotr...tele volt mocsokkal! most már nem kapcsol ki!! nagyon köszönöm a tippeket!!
2009. ápr. 18. 13:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!