Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj a monitorromal...

Mi lehet a baj a monitorromal vagy videokarimmal?

Figyelt kérdés
Rózsaszinenev ibrált a monitorom egy ideig de mindig viszaállt normálra utánna de mostmeg rozsaszinű árnyalatban maradt!! Mi lehet a gáz ??
2011. aug. 20. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem lila volt. Kiderült, hogy nem volt rendessen a monitor csatlakoztatva a vga-hoz, vagy a kártya nincs rendessen benne a foglalatába
2011. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt már átnéztem azzal semmi gond az illesztésekkel :/
2011. aug. 20. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
ha van beépitett vga kártyád, akkor érdemes avval is megpróbálni, de lehet, h driver gondok vannak, reintall lehet, hogy megoldja a problémát.
2011. aug. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megpróbálom :D
2011. aug. 20. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az előző VGAmal ugyan ez volt (nVidiga Gforce GT6600) egyszer sokáig nemcsinálta még örültem is, hogy huhh de jó megjavult pedig tudnom kellet volna, hogy az elektronikai dolgok nem javolnak meg főleg maguktól eggyik reggel bekapcsoltam a gépett celcsíkozott a kép és dobtam a kártyára egy áment gyorsan kivettem és hát nemvolt hideg várnom is kellet vele, hogy megtudjam fogni :D vettem egy uj kártyát de nem ment bele mert a foglalat megolvadt :) alaplap cserém is volt szóval járj utána ajánlom az EVEREST programot leméri a hardverek hőfokát és ha gond van add el amíg eltudod ;)
2011. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocsánat 8600 volt :)
2011. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!