Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új táp berakása után, miért...

Új táp berakása után, miért nem működik a gép? ->

Figyelt kérdés

Van benne 2 HDD(az egyik régi), + 2 DVD meghajtó. Kivettem belőle a tápot, és a videokártyát, amiket átraktam egy másik gépbe. A másik gép tökéletesen működik. (erről írok most) Az 1-be lett rakva egy új táp.(ebben a gépben volt, csak megsült a ventillátor, és meg lett csináltatva) Nincs rajta annyi csatlakozó, ezért az egyik DVD meghajtót nem dugtam rá. 20 tűs az alaplapi csatlakozó, 24 tűset dugtam rá, de működik, elindul az alaplap. (legalábbis a venti. Ha kihúzom, az sem indul el.) Bekapcsolom a gépet, és a vinyó 3 hosszút pittyen, szünet, aztán megint 3 hosszú stb. Rádugtam a monitort, de az csak narancssárgán világít. Mi lehet a gond?


ui.: az alaplap ventijén van 4 kis kütyü. Van rajtuk nyíl is, és az egyik lötyög.


És nem szeretném visszacserélni a tápokat, mert az új videokártyának, csak az ebben a gépben lévő tápon van csatlakozó.


2011. aug. 20. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
A processzor tápkábelét bedugtad?
2011. aug. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha a 4 tűs sárga-feketére gondolsz, akkor igen.
2011. aug. 20. 12:59
 3/8 anonim ***** válasza:
nézd meg a memoriákat. mozgasd meg vedd ki , egyet tegyél be stb.
2011. aug. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
valamit megfeszegettél beszereléskor, mondjuk meglökted a hűtőbordát?
2011. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem. Ilyenekre szoktam figyelni, hogy műanyagot ne feszegessek. Óvatosan vettem ki.
2011. aug. 20. 14:23
 6/8 anonim válasza:
Memoria hiba lehet. vedd ki pucold meg a csatikat meg az érintkezöket és ugy probáld de inditás elött huzd ki a vinyokat és ugyindisd.
2011. aug. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
jah ha bekapcsol a monitor akkor jó. kapcsoldki vinyo visszadug azt mükszik
2011. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el.

2011. aug. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!