Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamerkedésre melyik laptop...

Gamerkedésre melyik laptop alkalmasabb?

Figyelt kérdés

Három Toshiba laptop, 3 féle procival és három féle grafikus kártyával. Ha csak a videókártyán múlna, szvem szerint a magasabb szériába tartozó Ati kártyásat választanám. A háttértár mérete és a többi nekem mindegy.

Tapasztalatokat is szívesen fogadok, ha valaki tud okosabbat mondani ezeknél.

Előre is köszi.


[link]

[link]

[link]


2011. aug. 15. 22:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat különösen annak aki kifejtette. Csak azt nem értettem hogy a "nem" mellé miért nem fért oda a korábbiakban egy "ezért nem". Így már a miértek is világosabbak már.

Az utolsótól kérdezném, hogy ez mennyibe került/hol rakatta össze. Ill. másoktól erről a konfigról véleményt.

Előre is köszi!

2011. aug. 19. 15:30
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy tájékoztatlak, hogy az általad belinkelt laptopok videokártyája alsó kategóriás, és a Dell Inspiron N5110-ben található videókártya sokkal jobb, mint amiket linkeltél. Nvidia Geforce GT 525M van benne, de az Acer sem rossz választás. Nekem is N5110-em van. Amúgy itt vannak jobb laptopok kb azon az áron, amit belinkeltél:

[link]

[link]

2011. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, soha ne vegyél olyan laptopot amire csak 1 év garit adnak.A 3 év garis laptop a legjobb választás.

Mindenképpen a Sandy Bridge architektúra köré épülő processzorral szerelt laptopot ajánlom.Csak egy jó tanács.

2011. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

A tieid közül ezt ajánlom [link]

Viszont ha játékra akarod használni akkor nem ajánlom a Toshiba laptopokat mer nincsen jól megoldva a hűtés és rendszeres használat mellet hamar elromlik a videochip.

2011. aug. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!