Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamerkedésre melyik laptop...

Gamerkedésre melyik laptop alkalmasabb?

Figyelt kérdés

Három Toshiba laptop, 3 féle procival és három féle grafikus kártyával. Ha csak a videókártyán múlna, szvem szerint a magasabb szériába tartozó Ati kártyásat választanám. A háttértár mérete és a többi nekem mindegy.

Tapasztalatokat is szívesen fogadok, ha valaki tud okosabbat mondani ezeknél.

Előre is köszi.


[link]

[link]

[link]


2011. aug. 15. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gamerkedés..ecsém miket találtok még ki? amugy Laptop "Gémerkedésre" csakis Dell, abból is Inspiron N5010 vagy N5110
2011. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem gamerkedésre olyan laptopot vegyél, amelyikre legalább 3 év garit adnak.
2011. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Egy valamit nem tettem hozzá, ami látom hiba volt: Nem akarom egekbeszökő fps szám mellett játszani a legújabb játékokat, inkább egy laptopot szeretnék 120k alatt ami leginkább alkalmas a játékokhoz. Javítsatok ki ha tévednék, de a Dell inspiron laptopokban alacsonyabb szériából való grafikus kártyák vannak anélkül hogy számottevően több memórialenne bennük, ráadásul bőven százötvenezer forint környékén vannak.

Amin még gondolkodtam hogy "összerakatok" egy gépet, de nem nagyon vágom hogy az ár/érték arányában jobb lenne -e.


Köszi az eddigi válaszokat.

2011. aug. 15. 22:57
 4/14 anonim ***** válasza:
120k alatt gamer noti? Lol? Miért nem mindjárt Ferrari 120k-ért?
2011. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Mondtam, nem a Battlefield 3 hoz készülök gépet keresni kétheti zsebpénzemből, hanem egy olyan laptopot akarok venni amin a 2009-10 es játékok még nem követnek el seppukut.

Nem leszólni kell hanem válaszolni. Nem egy lehetetlen kérés azt hiszem hogy legalább ötletet adj ha már ide írtál, azon kívül, hogy "ezt ennyiből nem lehet".

Azért köszi a választ neked is.

2011. aug. 15. 23:10
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem asztali gépet vegyél de amúgy Dell alianwear:D
2011. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Alienware nem? és az 500ezer feletti...
2011. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Pj0tr ***** válasza:

1. hiba: A laptop nem "gémerkedésre" való

- Nem tudnak igazán jó vid karit eletenni. oké beleteszik, de a ház kialakítása nem olyan, hogy a hűtése is jó legyen...

2. hiba: 116ért jó, ha asztaliba kapsz "gémer" gépet. Különben sem értem, hogy egy 15,6 colos monitoron mitől élvezet a játék. Részemről a 19 colost is kicsinek érzem.


Egyébként amit belinkeltél legdrágábbat is abban is elég szar a vid kari, legalábbis nem játékra való. Nyilván az op rendszert elviszi és még filmet is szépen lejátszik, de...


Ha pedig mindezeket meg is mondják neked, akkor ne legyél felháborodva! A kérdésedre pedig ott a válasz mindenhol: Egyik sem.

2011. aug. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csatlakozom en is a tobbihez, hogy egyik sem idealis jatekokhoz, de mivel a kerdezo valoszinluleg szeretne egy sorrendet, ebben megprobalok segiteni: a P6200-as proci az Ati 5470-el fog legjobb teljesitmenyt nyujtani jatekokban, 2010-ig a jatekok nagyresze el fog menni kozepes-kis felbontason/beallitasokkal. Jo lenne meg a B940-es proci, de az Nvidia 315M mar gyengebb az 5470-nel, ez mar kevesebb jatekkal fog boldogulni. Az Amd proci - integralt Ati kombora mar nem terek ki, azzal mar tenyleg nem akarhat valaki jatszani.
2011. aug. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az én verzióm:

-acer Aspire 5750G

-az egy gigás modult egy 4-esre cseréltem így a gyári 3 GB helyett most 6 GB RAM (mivel a gyári 2GB bennmaradt)

-Crysis auto beállítás közepesre lőtte be magát

-pedig ebben csak GeForce GT520M van 1GB dedikált RAM-al

2011. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!