Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dell notebookokhoz hogyan...

Dell notebookokhoz hogyan viszonyultok? Hol állna egy rangsorban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
középkategóriába csusszantak le az utóbbi időben
2011. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Attól függ melyik, a tucat, olcsó dell laptopok elég szarok, van a cégnél kettő is, folyton valami bajuk van, táp, zsanér, hdd, stb.

Viszont a lattitude sorozat elég jó, most is egy ilyenről írok. Már több mint 6 éves, és semmi baja sincs, azt leszámítva hogy nehezen kapok már hozzá alkatrészt. Soha semmi gondom nem volt vele, még mindig gép, pedig nem kíméltem. Viszont ezek jóval drágábbak, mint az alsókategóriás dell.

2011. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"középkategóriába csusszantak le az utóbbi időben"


Ebben van valami, bár azért túlzásnak érzem. 6-7 éve a legmegbízhatóbb márka volt, nekem van akkorból egy Inspironom, műanyagból szerintem soha nem gyártott más gyártó ennyire masszív gépet. Aztán van egy 3-4 éves Inspironom is, és összehasonlíthatatlan, elég megnézni pl. sokkal lazább a zsanérja, gyengébb sokkal a háza. Latitude-ot továbbra is ajánlom, de ha mondjuk egy belépős Insiron vagy egy belépős Toshiba, Asus, Fujitsu, Samsung vagy Lenovo közül kéne választani, az Inspironért nem adnék plusz pénzt, egy árban viszont azt választanám még mindig. Acerhez, MSI-hez és Packard Bellhez képest viszont hajlandó lennék felárat fizetni érte.(Sony és Apple nem játszik, mert aránytalanul drágák)

2011. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amit én találtam az egy DELL inspiron M5010 i3 as a proc (2.3) 3giga ram, grafkártya is viszonylag türhető, elég nagy eksön van rá ugyhogy msot nagyon elgondolkoztam...
2011. aug. 9. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy az utóbbi időben romlott azért a minőség, de szerintem nyugodtan vedd meg, mert azon az áron hasonló teljesítménnyel úgysem kapsz, meg van rá amúgy is 3 év garancia.
2011. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is Latitude-m volt régen. Azzal jégkorongozni is lehetett.

A mostani Vostrom bár ne vettem volna meg... Csak vitt a márkahűség.

Ma már azt mondják, inkább az árkategória adja az értékét a gépnek, nem feltétlen a márkája. (a hozzá értők lásd szerviz)

Ennek fényében pl meglepő, de inkább vennék agy Acer TravelMate-t, mint egy Dell Vostro-t, Inspiron-t. Azok a gépek igen megérik az árukat.

Latitude most is szuper, de húzós...

2011. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó márka és zsír gépet is csinál. Meg vagyok vele elégedve.
2011. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!