Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha éjszakára úgyhagynám a...

Ha éjszakára úgyhagynám a gépemet (AMD Phenom II 955 BE), de előtte az órajelét levenném pl 2, 0GHz-re attól lenne valami baja, és ha nem akkor kevesebbet fogyasztana?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 00:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
hogy úgy hagynád? lángolva? széttörve?
2011. aug. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

bekapcsolva hagynám*

komolyan mindenbe bele kell kötni? ment a piros kéz

2011. aug. 8. 00:28
 3/16 anonim ***** válasza:
Igy sem lesz baja és úgy sem lesz. Milyen bajra gondoltál? És miért kéne levenned az órajelet, ezt csak engedélyezned kell és a gép automatikusan visszaveszi magát igy csökkenti minimálisra a fogyasztást.
2011. aug. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Argloss ***** válasza:
Nem lesz semmi baja, akár több nap után sem... Egyébként szerintem alapból visszaveszi az órajelet, ha nem használod...
2011. aug. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Velem volt olyan mikor majdnem folyamatosan 2 napot ment a gépem..:)

Semmi baja nemlesz az égvilágon:)

(AMD Phenom II 965 BE) :D

2011. aug. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ugyan már,0-24 órás menetre vannak tervezve,nagy üzemi gyárakban ahol 3 műszak robotol azoknak mikor van leállás,évente 2x 1 órára amig átnézik,én is ritka amikor kikapcsolom,max néha restartolom
2011. aug. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ennyi..bírnia kell nincs olyan hogy valami baja lessz..mégha elméssz otthonrol akkorsem kell kikapcsolni...pl amikor mi mentünk pestre rokonokhoz..2 napra..úgyhagytam a gépet és amikor haza értem lejött a 10 letöltés amit szedtem... =/
2011. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem a jelentősen kisebb fogyasztáshoz a feszültséget is lejjebb kellene vinni(felfelé tuningnál emelni szokták, és igazán az dobja meg a fogyasztást)
2011. aug. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A feszültséget levettem 0,9 voltra a gigabyte engergy saver progval :)
2011. aug. 8. 09:09
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem levehetnéd 1Ghzre is, és a feszültséget még lejjebb... :)


Persze időt kellene szánnod rá, hogy megtapasztald mennyi a minimális feszültség amin még stabilan működik... de ha egyszer megvan, amikor szükséges csak beállítod, és máris spóroltál a villanyszámlán (ha nem is sokat, de valamennyit igen...)

Ugyanezt megcsinálhatod a videókártyáddal is...

2011. aug. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!