Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem lehet olyan USB 3. 0...

Nem lehet olyan USB 3. 0 vezérlőkártyát kapni, ami PCI Express 2. 0 csatlakozóval rendelkezik?

Figyelt kérdés
Nézegettem neten, de csak PCI Express 3.0 láttam. Nekem meg az alaplapomon nincs olyan, csak 2.0. Ha van ilyen XP felismeri a 3.0-t?
2011. aug. 6. 14:00
 1/3 legendavagyok01 ***** válasza:

Én meg bármennyire keresek, csak pci-e 2.0-t találok:

[link]

2011. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor elnéztem. Én is csak ilyet találok. Én olyanra gondoltam, ami az a hosszú csatlakozós. 16 érintkezős. Olyan nincs?
2011. aug. 6. 14:15
 3/3 legendavagyok01 ***** válasza:

Szerintem te kevered az átviteli sebességet, amire a 1.0 ,2.0, 3.0 utal (250,500 vagy 1000 MB/s sávonként), illetve a foglalat fizikai méretét, "hosszát", aminek a jelölése 1x, 4x, 8x, 16x.

[link]

Nézd meg az alaplapod, és/vagy a leírását még egyszer, és úgy állj neki a keresésnek.

2011. aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!