Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet CRT monitorból valamilye...

Lehet CRT monitorból valamilyen átalakítóval, vagy csatlakozóval tv-t csinálni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 21:35
 1/5 A kérdező kommentje:
nem gépen akarok tv-t nézni, hanem csak a monitort kell, hogy nézzem az adást.
2011. márc. 10. 21:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Átalakítóval nem. Esetleg DVB-T vevővel, amin van D-Sub kimenet, vagy bele kell szerelni egy TV dekódert a monitorba, valamint hozzá kell idomítani, hogy úgy kezelje a szineket, és a felbontást, amire a monitorodat tervezték. Egyik sem kifizetődő, hidd el.
2011. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

pl a régi Comodore CRT monitorból lehet, mert azon van kompozit videó (RCA) csatlakozó és a belső áramkörei is ennek megfelelően lett kialakítva.

Az újabb tipusokból, amelyeken csak D-Sub csatlakozó van nem! (többe kerülne az átalakítás, mint egy új monitor.)

2011. márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aha köszönöm, ettől féltem én is. Csak átmenetileg kellett volna míg nincs egy Tv- de akkor várok.
2011. márc. 10. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
A régi videó lejátszónkat kötöttem rá egy crt monitorra valami át alakítóval és tv ként használtam egy ideig. De ez nagyon rég volt fogalmam sincs milyen át alakító volt.
2011. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!