Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem indul néha a Samsung...

Miért nem indul néha a Samsung S2 250GB merevlemezem?

Figyelt kérdés

Tapasztalt már valaki ilyet? Néha csinálja, hogy bedugom az USB-be a rövid kábelével, amit hozzá kaptam és van hogy nem ismeri fel a gép, a merevlemezből pedig nagyon halk kattogás hallatszik, mint a hibás vincsesztereknél. De ha kihúzom és másodjára megint bedugom, akkor már elindul azonnal. HD Sentinel szerint nincs semmi problémája, a lemezt, bár már hónapokkal ezelőtt lett vásárolva még szinte vadiúj, 1 nap 15 órát ment. Ezért sem értem, eddig már párszor be volt dugva, de még ilyet nem csinált. Most meg pl elsőre elindult. Nem tudom féljek e lesz baja? Garipapírjáról sajna nem tudok semmit.

Valaki tapasztalt már valamit ezzel a wincseszterrel kapcsolatban?

Köszi a válaszokat!


2011. júl. 30. 22:43
 1/2 NiFi válasza:
Érintkezési hiba ?
2011. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, mivel mint írtam, új a kütyü. Az alaplapi USB-be szoktam volt bedugni, azok is elég patentok. Nem értem miért csinálja. Bár most eszembe jutott, hogy egyszer az előlapi USB-be lett bedugva. Lehet az nem tett jót neki?

Kipróbálom Y kábellel, hátha csak nem kap elég áramot. A tápom és az alaplapom se gagyi. Gondolom én...

Köszi még egyszer aki válaszol(t)!

2011. júl. 31. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!