Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj a hangszórómmal?

Mi lehet a baj a hangszórómmal?

Figyelt kérdés

A képernyő aló részén van a hangszóróm. Eddig tökéletesen működött, és mindig online néztem sorozatot rajta, és ha maxra tettem, nagyon hangosan ment... Most is beállítottam maxra, de nagyon halk, és úgy hangzik... nem is tudom, mintha visszahangozna. És nagyon-nagyon halk, ahhoz képest hogy maximumra húztam. (Igen, biztos, hogy maxon van.) Mit tegyek? Mi lehet a baj?

Még valami: amikor pl. beindítok egy zenét a Windows Media Playerben; eddig amikor a pause-ra klikkeltem, azonnal megállt, most viszont egyre halkul, amikor rákattintok... és minden a gépemen ilyen visszhangos :S Légyszi segítsetek :(


2011. júl. 25. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
hang beállítás, monitor beállítás, vagy vegyél hangfalakat
2011. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jah, és a gépet is már újraindítottam, szóval végképp nem értem...
2011. júl. 25. 19:49
 3/6 A kérdező kommentje:
Már megpróbáltam a vezérlőpultban mindent, de minden úgy van ahogy régen volt.. :\
2011. júl. 25. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:

2 olog lehet.

1.- Megszakadt a kábel a jack dugónál, nem jól érintVan neked Realtek HD hangkimenetel vagy valami ilyesmi (nem tom pontos nevét) és ott nem állítottál el semmit? éldául hogy "Barlang" hang módján visszhangozva halkul el?!

2011. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Uhh véletlenül törlést nyomtam a 2.- pontnál na mindegy azért lehet értelmezni :D
2011. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mi az a jack dugó?:S A képernyőhöz tartozó kábel tökéletesen be van dugva, de azért újra kihúztam és visszaraktam és újraindítottam a gépet; de még mindig nem történt semmi :S

Nincs Realtek HD hangkimenetel

Köszi a segítséget egyébként :)

2011. júl. 26. 19:43

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!