Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy variáljam át az egerem...

Hogy variáljam át az egerem bekötését?

Figyelt kérdés

ELŐZMÉNY:

A napokban eltört az egerem görgője. Hiába görgettem semmi. Na basszus mondom, aztán mivel baromi lusta ember is vagyok, úgy döntöttem nem megyek le új egeret venni inkább szétkaptam és megnéztem a problémát. Igen a görgő tengely vége megadta magát, de sebaj McGuyver módra javítás. Csak sajnos lenyomni nem lehet a görgőt.


ÉS A PROBLÉMA MAGA:

Van egy extra 4. gomb is az egeren. Az NYÁK-on pedig négy kis vezeték dugós csatlakozóval csatlakozik is a kimeneti részhez. Ezeket kihúztam és a negyedik gomb vezetékét átcseréltem a görgőével. Ilyen sorrendben viszont nem észleli a gép az eszközt. Mondjuk semmilyen más sorrendet nem fogad el.

Azt hiszem minden egység/gomb más feszültségszintet juttat ki. Mindegy.


KÉRDÉS:

Hogy lehetséges felcserélni a gombok funkcióját?


2011. júl. 22. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van rajta 4. gomb, akkor kell lenni az egérhez driver. Ott lehet a gombok funkcióit állítgatni.
2011. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs. Plug-and-play eszköz. Az alapbeállítása egyébként annyi a negyedik gombnak, hogy duplán kattint a kurzorral.
2011. júl. 22. 21:07
 3/3 anonim ***** válasza:

DriverScenner.

*****

Bár nem ér ennyit az egész, de ez a progi még a billentyűzethez is talál drivert. Csak utána szedd le, mert cseszeget.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!