Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ki végezheti el a mosogatógép...

Ki végezheti el a mosogatógép bekötését?

Figyelt kérdés
Vettünk egy mosogatógépet,és azt szeretném tudni,hogy a készülék bekötését-beüzemelését csak a géphez kapott papíron szereplő körzeti szakember végezhetik el? Van egy ismerősöm,aki vízvezeték szerelő,maszek,hivatalosan beköti,pecséttel,mindennel. Persze ingyen. Azt elfogadják a garancia érvényesítésekor? Vagy muszáj a feltüntetett szerelőt kihívni? Köszi a válaszokat!
2011. júl. 24. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el figyelmesen a garancialevélben írottakat és értelmezd. A válasz a Te kezedben van, én írhatok bármit, ha ebből garanciális gond merül fel, rám (illetve a válaszra) hiába hivatkozol..
2011. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"A jótállás határideje a fogyasztási cikk fogyasztó részére történő átadástól,VAGY ha az üzembe helyezést a forgalmazó,vagy annak megbízottja végzi,az üzembe helyezés napjától kezdődik.."

Mivel tegnap vettük,és úgyis a számlával mész reklamálni,amin a vásárlás napja szerepel,nézik e azt,hogy a hivatalos szervíz kötötte be? Ez érdekelne!! Az ugyanis nincs benne hogy a bekötést CSAK a szakszervíz végezheti..

2011. júl. 24. 21:20
 3/7 A kérdező kommentje:
Mivel már az autókat sem kell márkaszervízbe vinni,ezért kérdezem,hogy ez ennél a terméknél is működik-e?Annyira hüle meg nem vagyok,hogy probléma esetén a Gyakori kérdések.hu oldalra hivatkozzak..
2011. júl. 24. 21:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Eszerint nem előírás a szerelővel történő bekötés, ez így egyértelmű..
2011. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én saját magam kötöttem be semmi baj nincs enyim whirlpool csak ügyelj a rendeltetésszerű bekötéshez és berakáshoz semmi más nincs.
2011. júl. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg az üzletet, ha nincs írva a garanciajegyen.

Az elöttem levőnek: Ha ő maga köti be, ugrott a garancia. Mindenképp kell egy hivatalos szerelő, mert ha a garancia időn bellül bármi baja lesz a gépnek, fizetni kell a javításáért, független attól, hogy bekötésnél véttettek-e hibát, (ami szinte lehetetlen) vagy nem.

2011. júl. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem az üzletet,azt a választ kaptam: A mosogatógép bekötéshez nem kell szervizest hívni.. Úgyhogy megcsináltam. Köszi szépen a válaszokat..
2011. júl. 25. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!