Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlana valaki jó 2. 0 aktiv...

Ajánlana valaki jó 2. 0 aktiv hangszorokat?

Figyelt kérdés

Öcsémnek kellene otthonra egy hangszóró, ami kompakt. Nekem creative gigaworks t40 van, egy kisebb vagyon volt, viszont felülmulhatatlan. Néztük a kisebb változatát, a t20-at, de még az is elég drága, bár nem annyira már, mint mondjuk 10 éve (ugyanis ez akkor ász hangszoro, hogy legalább 10 éve piacon van)


genius-szerű fity_faxokat nem szeretjük. müanyag-dobozos kellene, ami ilyen 20wattos teljesitmény körül mennek.


samsung pleomax s500-at találtam még neten, de magyarországon nem találtam rola semmit.


klipsch promedia ultrát se nagyon találni már magyarországon.


2011. júl. 19. 20:19
 1/5 tamasoft ***** válasza:
JBL Duet-et ismered esetleg?
2011. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hercules XPS 2.0 hangszorokat találtam amik még jok
2011. júl. 20. 10:37
 3/5 A kérdező kommentje:
JBL Duet gyenge
2011. júl. 20. 10:37
 4/5 tamasoft ***** válasza:
Ha teljesítmény kell, és minőségileg mindegy, hogy milyen, akkor valóban gyenge. De akkor ne 2.0-ás médiaszettekben gondolkozz. Akkor kell egy 2*500W-os erőlködő, meg két brutál büdöge, és csutkára odaszúrni! :-))
2011. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

kompakt hangszoro kell, ami nagyot szol! nyilván most vehetnék egy audioengine a2 jellegű kis studiommonitort fél vagyonért, de erre nincs keret sajnos. mint irtam, nekem creative gigaworks t40 van, ez a legjobb hangszoro, ha valakinek kis méretű, de nagyon jol és hangosan szolo hangszoro kell. audigy 2 hangkártyárol hajtom, és nagyon jo.


tesomnak is ilyesmi kellen csak kisebb.

2011. júl. 20. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!