Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung laptopok jók (lent)?

Samsung laptopok jók (lent)?

Figyelt kérdés

azon bellül is erre gondoltam [link]


szerintetek jó ami benne van?és külsőre nem csúnya,tudom hülyeség de azért az is számít..


[link] vagy inkább ezt vegyem??


a kettő közül mindent összevetve melyik a jobb?mert én csak egy két dologhoz értek


2011. júl. 18. 07:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Ha praktikus jó minőségű, strapabíró és megbízható laptopot akarsz, akkor Dell, HP Elitebook széria, Lenovo, vagy ha sok lóvéd van akkor Apple Macbook.

A mai ÚJ MSI, Acer, Asus, Toshiba és egyéb márkák működnek hibátlanul 1-2 évig utána jön a mély torkos sz*pás velük, lehet rájuk költeni."


Fa.szság, consumer kategóriában az Asus és a Toshiba vannak olyan jók mint a Lenovo IdeaPad-ok, ugyanakkor ezen márkák közül az Acer és az MSI kivételével mindegyik megbízhatóbb, mint az agyonhypeolt Apple. A Samsung pedig nem régóta gyárt laptopot, de eléggé biztatónak tűnik, kategóriájában eléggé masszív, de nyilván azt nem lehet tudni, meddig fogják bírni.

2011. júl. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!