Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem látja a gép a külső...

Miért nem látja a gép a külső winchester-t és más usb-s dolgokat?

Figyelt kérdés

Most vettem új gépet, müködik tökéletesen leszámítva azt hogy a gép nem látja az USB-s külső winchester-t. Felraktam az alaplaphoz (Gigabyte p43t-es3g) mindent amit kell, chipset, driverek USB cucc. De nem csak a winchester-t nem látja hanem semmi más USB-s dolgot (pendrive, webcam). Az érdekesség benne hogy az egerem is USB-s és az megy tökéletesen, akkoris ment amíg nem volt feltéve driver. A winchester tuti jo mert kiprobáltuk másik gépen. Ezen a gépen akármelyik USB porba dugom nem történik semmi csak felpörög. Néztem eszközkezelöbe is de rendben van az összes port és naprakész az illesztőprogram hozzá.

a gépem: Gigabiyte p43t-es3g alaplap, Gigabyte Nvidia Gforce gta450 1GB. 4x1gb ddr3 ram


2011. júl. 15. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Mielőtt bármihez hozzákezdesz, vidd vissza ahol vetted és nézzék meg Ők!!!
2011. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bix ***** válasza:
érdekes. lehet biosban van letiltva, lehet hogy valami más van. ha a sajátgép-jobklikk-kezelés lemezkezelés helyi menüben sem látszik akkor vidd vissza egyértelműen
2011. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
biosba sincs letiltva mert aztis megnéztem. eszközkezelöbe látja a gép az összes usb portot csak ha rádugok valamit akkor nem történik semmi
2011. júl. 15. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!