Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megvalósítható az LCD képernyő...

Megvalósítható az LCD képernyők összecserélése?

Figyelt kérdés
Megvalósítható egyszerűen, és lehetőleg ingyen, hogy egy régi laptop képernyőjét átalakítani asztali monitorrá?? (A laptop processzor hibás) Vagy azt meg lehet valósítani, hogy egy telefon LCD képernyőjét rakom be egy laptop képernyőjének helyére, és az ugyanúgy mutat mindent csak egészen kicsibe?
2011. júl. 13. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
te most komolyan egy telefon LCD-t akarsz használni a laptopba? nem kaptál napszúrást ebben a melegben? :D
2011. júl. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Természetesen evvel célom lenne, nem így akarom használni a laptopomat, csak sokkal egyszerűbb így feltenni a kérdést, sokkal érthetőbb az a dolog, amire ki akarok lyukadni.
2011. júl. 13. 22:44
 3/6 anonim ***** válasza:
vágom én :D cserélni akarod :D hát nemtudom :D kérdezz egy szerelőt de sztem nem lehetséges..
2011. júl. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

:)

A rajz hozzá

[link]

:)

2011. júl. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ismertetni tudnád, hogy az a rajzon, mi mi csoda? és mit ábrázol?:D
2011. júl. 13. 23:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a telefon LCD-jét rakod a laptopba akkor egyrészt lesül az LCD-d mivel nagyobb áramot kap a kelleténél. Vagy ha nem is azonnal teszi azt de semmit nem fogsz látni a képből max 300x200 körüli felbontással.

Szerintem add el a laptopodat alkatrésznek és vegyél az árából egy monitort :D

Ha van egy monitorod azt már laptop-ba bele tudod csatlakoztatni.

2011. júl. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!