Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom felgyorsítani a 2....

Hogy tudom felgyorsítani a 2. 0-ás usb-t a gépemen?

Figyelt kérdés
Most 1.0 sebességgel működik. Egyszer itt volt egy szerelő (pont az usb-vel volt baj) és miután elment sokkal gyorsabb lett, vagyis 2.0-ás. Nem tudom hogy csinálta. Utólag megkérdezem tőle, de nem emlékezett rá.
2011. júl. 13. 20:50
 1/4 anonim válasza:
Vegyel USB 3.0-as portot es USB 3.0-as keszuleket es ugy gyorsabb az adatatvitel.
2011. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs feltelepítve az alaplapi chipset driver (közte van az USB-vezérlő), akkor a 2.0 port is max 1.1 sebességgel működhet. Ellenőrizd, lehet csak ennyi baja van.
2011. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Veszel egy 3.0-ás kártyát bele. Így kapsz legalább 2 új USB bemenetet és gyorsabb lesz az a 2
2011. júl. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy senki sem talált frissítést az alaplapomhoz. Ez a baj. Próbáltam ki driver genius, driver detective progikat, de azok se találják!
2011. júl. 17. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!