Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért forró a touchpad?

Miért forró a touchpad?

Figyelt kérdés
Fujitsu laptopon a touchpad félelmetesen forró..kb annyira,mint az adapter szokott felforrósodni...tudom,meleg van,de miért pont ott? mi van alatta,ami forrósodik? mit tudok tenni vele? (hűtőm nincs,de egy magas keretre van rátéve,hogy szellőzzön az alja) nem lesz baja tőle a gépnek?(érzékelő nincs benne,így meg sem tudom nézni,hogy hány fok,de néha már fáj az érintése)
2011. júl. 13. 13:54
 1/3 bix ***** válasza:
vinyó van alatta vagy ki tudja. lehet ott megy el egy hőcső... egyébként ha van valami belső merevítése akkor az is át tud forrósodni
2011. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém alatt is a vinyó van,és néha idegesítően meleg. Főleg ebbe a melegbe...Am az milyen h nincsenek a gépedbe hűtők? Am megnyugtatlak,hogy átlagos a melegedés,nekem is meleg. de valami hűtő dolgot kéne bele tenni...Az én gépem procija hőmérsékletét felvittem már egyszer 100 fokra (105ig bírja),és semmi baja nemlett. (Flash játék okozta a felvitelt,gyors anyáázás után bezártam h 100 fokot azért mégse... :D),aztán már nemvolt többször ilyen. Szóval nyugi,semmi baj nemlesz. :)
2011. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem benne nincs:) külső hűtőpadra gondoltam

[link]

2011. júl. 14. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!